Recep Emre
Erçetin

Doğum Yeri İstanbul, TÜRKİYE
Yazılım Geliştirici — PHP, Javascript, HTML,CSS, MySQL
Grafik Tasarımcı — UX, UI, İllüstrasyon, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Reklam ve Pazarlama Tasarımları
Dijital Medya Uzmanı — Facebook Blueprint, Google Premium Partner, Youtube Partner, SEO, ASO, SEM

 Bilgiler


Adı Recep Emre
Soyadı Erçetin
Doğum Günü 24 Ocak 1992
Ülke TR
Diller Türkçe, İngilizce

İletişim


Adres İstanbul
TÜRKİYE
Telefon +90 541 722 5637
E-mail iletisim@recepemreercetin.com
Websitesi recepemreercetin.com

Hakkında


24 Ocak 1992 İstanbul doğumludur. UX-UI geliştirme, web - grafik tasarım, web geliştime ve dijital medya uzmanlığı yapmakta. Çalıştığı alanlarda uluslararası düzeyde sertifikalara sahip. Aynı zamanda Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri okumakta.


Aktif olarak freelance çalışmakta ve blog yazıları paylaşmakta. Blog yazıları dışında çalıştığı konularda insanları bilinçlendirmek ve sorularını yanıtlamak adına kişisel Youtube kanalımda video içerikleri üretmekte. Yakın zamanda Udemy üzerinden de Dijital Medya ve Grafik Tasarım konuları üzerine eğitim vermeye başlayacaktır.


Projeleri


Diary For Gamers - Devices; 2017 yazında temelleri atılan bu web projeleri video oyunlarını ve teknolojiyi sevenlere çeşitli incelemeler yapmak ve onlara hikayelerini paylaşmalarını sağlamak adına hayata geçirilmiş bir projedir. Bu proje tüm dünyada ortak dil olarak kabul edilen İngilizce olarak yayına alınmıştır. Sitelerin Linki; https://www.diaryfordevices.com , https://www.diaryforgamers.com


Sound Of Journey; 2018 senesi içerisinde Recep Emre Erçetin ve Osman Sefa Erdoğmuş tarafından kurulan müzik platformudur. Platformun amacı uzun süredir müzikle uğraşan Recep Emre ve Osman Sefa'nın yaptıklarını ve bilgilerini paylaşmak istemesidir. Sitenin Linki; https://www.soundofjourney.com


Youtube Kanalı & Udemy; Bu projede Recep Emre Erçetin direkt olarak kameranın karşısına kendi geçmiştir. Yazılım ve tasarım konularında çeşitli içerikler üretmenin yanı sıra aynı zamanda eğitim videolarının da bulunduğu kanalda yazılımcı ve tasarımcılarla çeşitli röportajlar da yayınlanmaktadır. Udemy Linki; https://www.udemy.com/user/recep-emre-ercetin/ , Kanal Linki; https://www.youtube.com/channel/UCYS7daPnN2_--teHVAsUS4Q?

Web Sitesi PortföyüGrafik Tasarım ve Dijital Medya Portföyü


Bilgiler


HTML&CSS

  • 85%

Dreamweaver, Muse

  • 80%

Javascrıpt

  • 75%

Premier Pro, After Effect

  • 85%

Wordpress, Joomla, Magento, OpenCart

  • 85%

Bootstrap, Materıal UI, Foundatıon, Semantıc-UI

  • 75%

Photoshop, Illustrator, InDesıgn, XD

  • 85%

Zeplın

  • 65%

Eğitim ve Sertifilar


UpDegree - Linux Administration +Linux Command Line+Linux Server 3 in 1


2020 senesinde Linux sistem, Linux komut satırı ve Limux sunucular üzerine uzmanlığını pekiştirmek adına katıldığı bir sertifika eğitimidir. Bu eğitimin sonunda başarı sertifikasını almış bulunmaktadır.


IBMI - Marketing and Communication


2019 senesinde pazarlama ve iletişim konularında uzmanlığını pekiştirmek adına katıldığı bir sertifika eğitimidir. Bu eğitimin sonunda başarı sertifikasını almış bulunmaktadır.


Adobe - Adobe Expert


2018 senesinde Adobe firmasının düzenlemiş olduğu uluslararası yeterlilik sınavına girmiş ve başarılı olmuştur. Bu sınavın sonunda Adobe Expert sertifikası almış bulunmaktadır.


SO ME Academy - Dijital Medya Uzmanlığı ve SEO


2018 senesinde dijital medya uzmanlığı, SEO ve online pazarlama konularında uzmanlığını pekiştirmek adına katıldığı bir sertifika eğitimidir. Bu eğitimin sonunda başarı sertifikasını almış bulunmaktadır


Google Academy - Online Pazarlama İleri Düzey Analitics Uzmanlığı, Etiket Yöneticiliği, Mobil Site Uzmanlığı ve Dijital Satış Uzmanlığı


2018 senesinde Online Pazarlama, Google Analytics, Etiket Yöneticiliği, Mobil Site ve Dijital Satış konularında uzmanlığını pekiştirmek adına Google tarafından internetten aldığı bir sertifika eğitimleridir. Bu eğitimin sonunda başarı sertifikalarını almış bulunmaktadır.


Bilge Adam Akademi - Web - Grafik Uzmanlığı


2017 senesinde web ve grafik konusunda uzmanlığını pekiştirmek adına gittiği bir sertifika eğitimidir. 7 ay süren bu eğitimin sonunda başarı sertifikasını almış bulunmaktadır.


Anadolu Üniversitesi - Yönetim Bilişim Sistemleri


2017 senesinde uzaktan eğitim olarak başladığı Anadolu Üniversitesi'nde Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde eğitimine devam etmektedir.


Sakarya Üniversitesi - Kimya


2015 senesinde başladığı Sakarya Üniversitesi'nde Kimya bölümünde eğitim almıştır.


Abant İzzet Baysal Üniversitesi - Kimya


2011 senesinde başladığı Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde Kimya bölümünde İngilizce olarak eğitim almıştır.

error: Content is protected !!